Ödeme ve Koruma

Ödeme Koruma Sistemi ile hem TAYTEK Çevre Market, hem de müşteriler için alışveriş işlemi güvenle gerçekleştirilir.

Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır?

Müşteri, ürünü/ürünleri beğenip sepetine ekledikten sonra fiyat teklifi talep eder. TAYTEK çevre market teklife en fazla 2 gün içerisinde cevap verir.

Müşteri Teklifi uygun görüp onayladıktan sonra ödeme işlemleri süreci başlatılır.

Ödeme 2 Yöntemle gerçekleştirilir.

  • Nakit ödemelerde Ürün kargo edilmeden önce banka havalesi ile yapılır.
  • Banka Kartı veya kredi kartı ile ödemelerde, Kargo edilen ürünün bedeli kargo şirketi postundan kapıda ödeme yöntemi ile yapılır. (Kapıda ödeme işleminde elden Nakit ödeme seçeneği yoktur)

Müşteri teklifi ret edebilir veya kabul edebilir. Teklif müşteri tarafından ret edildiğinde ret edilmiş teklif olur. Teklife Müşteri tarafından 7 gün içerisinde olumlu cevap verilmediğinde teklif yine ret edilmiş teklif olur.

Banka havalesi ile ödemelerde teklif ve ödeme süreci tamamladıktan sonra TAYTEK Çevre Market belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargoya teslim edilmesi gerekmektedir. TAYTEK Çevre Market, bu süre içinde ürünü kargo edilmediğinde, müşteri satın alma işlemini iptal edebilir. İşlemin iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, banka havalesi ile müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.

Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ürünün kargo edildiği tarihten itibaren 3 iş günü içinde itiraz edilmediğinde ürünün müşteri tarafından kabulü yapılmış olur. Ancak Ürünün yasal şartlar ve garanti kapsamında iade ve değişim hakları devam eder.

İade talebi e-posta veya yazılı olarak bildirilir.